Jastarnia, woj.pomorskiehttp://szumimorze.jastarnia.com/

Kontakt

"Szumi Morze"

80-140 Jastarnia

ul. Ogrodowa 44

Teresa Tarnowska

nr konta 80 7065 0002 0650 0106 7804 0001

 


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.jastarnia.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.


 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Cudowny 2 tyg. urlop w pięknym pełnym klimatu Szumi Morze. Uważamy, że to najlepsza miejscówka w Jastarni, a byliśmy w tej miejscowości już wiele razy.. dwa kroki od morza, świetny punkt, blisko zatoka i centrum, a miejsce nadal kameralne, dostalismy czysty świeży i dobrze wyposażony pokoj z nową łazienką, do dyspozycji kuchnia dla gości, bezpłatny zamknięty parking, duży ogrodzony teren przy domu co było dla nas ważne. Ceny umiarkowane a właścicielka uśmiechnięta i pomocna. Dziękujemy i napewno powrócimy w przyszłym roku ze znajomymi:) Magda i Marek Kotlarscy
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 512 994 642

Ogrodowa 44

84-140 Jastarnia